Privacy-en Cookiebeleid

INTRODUCTIE

Wij respecteren de privacy van bezoekers van de website en dragen er zorg voor dat de persoonlijke informatie die je ons verschaft vertrouwelijk wordt behandeld. Verwerking van de persoonsgegevens gebeurt op een wijze die in overeenstemming is met de eisen die de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) stelt. In dit document wordt het privacy beleid voor de website uiteen gezet.

Wie zijn we

 Wij zijn twee Verenigingen van Eigenaars (VvE) en wij behartigen de gemeenschappelijke belangen van de eigenaren van 7 bergingen, 56 parkeerplaatsen en 85 parkeerboxen. Het complex wordt omsloten door de woningen gelegen aan de Halstraat, Lange Grafte, Jan van Nuijshof en de Baron Sloetkade te Apeldoorn.

Vereniging van Eigenaars Welgelegen Haven Parkeerkelder I te Apeldoorn, KvK 08196379

Vereniging van Eigenaars Welgelegen Haven Parkeerkelder II te Apeldoorn,   KvK 08219234

Ons website-adres is: https://vve-welgelegen-haven.nl en ook via een directe link met https://welgelegen.net te bereiken.

Onze website wordt gehost door Argeweb B.V., Postbus 197, 3140AD Maassluis. En is gebouwd met vrije weblog-software van het contentmanagementsysteem (CMS) WordPress

Welke persoonlijke gegevens we verzamelen en waarom we die verzamelen

Deze website heeft niet de intentie bijzondere en/of gevoelige persoonsgegevens te verzamelen. Als je ervan overtuigd bent dat wij zonder toestemming persoonlijke gegevens hebben verzameld, neem dan contact met ons op via vvewelgel@vve-welgelegen-haven.nl. Wij verwijderen dan de informatie.

Registratiegegevens

Alleen eigenaren en of gebruikers van de genoemde bergingen, parkeerplaatsen of parkeerboxen kunnen zich registreren. Van geregistreerde gebruikers worden zolang de registratie op basis van eigendom of gebruik bestaat de naam, de adresgegevens, het telefoonnummer en e-mailadres bewaard.

Reacties

Als bezoekers reacties achterlaten op de site, verzamelen we de gegevens getoond in het reactieformulier, het IP-adres van de bezoeker en de browser user agent om te helpen spam te detecteren.

Een geanonimiseerde string, gemaakt op basis van je e-mailadres (dit wordt ook een hash genoemd) kan worden gestuurd naar de Gravatar service indien je dit gebruikt. De privacybeleidspagina kun je hier vinden: https://automattic.com/privacy/. Nadat je reactie is goedgekeurd, is je profielfoto publiekelijk zichtbaar in de context van je reactie.

Media

Als je een geregistreerde gebruiker bent en afbeeldingen naar de site upload, moet je voorkomen dat je afbeeldingen uploadt met daarin EXIF GPS locatie gegevens. Bezoekers van de website kunnen de afbeeldingen van de website downloaden en de locatiegegevens inzien.

Contactformulieren

Wij maken gebruik van contactformulieren. De verstrekte gegevens worden alleen gebruikt om contact te kunnen leggen. En worden bewaard zolang de contacten lopen. Na 1 mnd, zonder activiteiten worden deze gegevens gewist.

Cookies en soortgelijke technieken

Een cookie is een klein tekstbestand dat bij het eerste bezoek aan deze website wordt opgeslagen op je computer, tablet of smartphone. Via dit tekstbestand worden gegevens, soms persoonsgegevens, opgeslagen of geraadpleegd. Aan de hand van deze (persoons–) gegevens kun je bij een later bezoek worden herkend.

JavaScripts en web beacons zijn voorbeelden van soortgelijke technieken, die samen met cookies zorgen dat een systeem informatie kan verzamelen (JavaScripts), deze in kleine, eenvoudige tekstbestandjes kan opslaan (cookies) en vervolgens kan versturen (web beacons). Al deze technieken noemen we samen ‘cookies en soortgelijke technieken’ (verder: ‘cookies’).

Functionele en Analytische cookies

Deze website gebruikt technische, functionele en analytische cookies. De cookies die wij hiervoor gebruiken zijn noodzakelijk voor een veilige technische werking van de website en het gebruiksgemak. Je kan je afmelden voor cookies door de internetbrowser zo in te stellen dat  deze geen cookies meer opslaat. Zie bijvoorbeeld deze toelichting door de Consumentenbond voor uitleg. Daarnaast kun je ook alle informatie die eerder is opgeslagen via de instellingen van jouw browser verwijderen.

Ingesloten inhoud van andere websites

Berichten op deze site kunnen ingesloten (embedded) inhoud bevatten (bijvoorbeeld video’s, afbeeldingen, berichten, etc.). Ingesloten inhoud van andere websites gedraagt zich exact hetzelfde alsof de bezoeker deze andere website heeft bezocht.

Deze websites kunnen data over jou verzamelen, cookies gebruiken, tracking van derde partijen insluiten en je interactie met deze ingesloten inhoud monitoren, inclusief de interactie met ingesloten inhoud als je een account hebt en ingelogd bent op die website.

Met wie we jouw data delen

Wij delen data van gebruikers niet met derden.

Hoe lang we jouw data bewaren

Wanneer je een reactie achterlaat dan wordt die reactie en de metadata van die reactie voor altijd bewaard. Op deze manier kunnen we vervolgreacties automatisch herkennen en goedkeuren in plaats van dat we ze moeten modereren.

Van geregistreerde gebruikers op onze website, bewaren we ook persoonlijke informatie in hun gebruikersprofiel. Alle gebruikers kunnen hun persoonlijke informatie bekijken, wijzigen of verwijderen op ieder moment . Website beheerders kunnen deze informatie ook bekijken en wijzigen. Deze persoonsgegevens worden verwijderd zodra de registratie wordt beëindigd.

Welke rechten je hebt over je data

Als je een account hebt op deze site of je hebt reacties achter gelaten, kan je verzoeken om een exportbestand van je persoonlijke gegevens die we van je hebben, inclusief alle gegevens die je ons opgegeven hebt. Je kan ook verzoeken dat we alle persoonlijke gegevens die we van je hebben verwijderen. Dit bevat geen gegevens die we verplicht moeten bewaren in verband met administratieve, wettelijke of beveiligings doeleinden.

Hoe we jouw data beveiligen

We nemen de bescherming van je gegevens serieus en hebben passende maatregelen genomen om misbruik, verlies, onbevoegde toegang, ongewenste openbaarmaking en ongeoorloofde wijziging tegen te gaan. Als je de indruk hebt dat jouw gegevens niet goed beveiligd zijn of er aanwijzingen zijn van misbruik, neem dan contact met ons op.

Aanpassen privacyverklaring

Wij behouden ons het recht voor deze privacyverklaring aan te passen. Wijzigingen zullen op deze website worden gepubliceerd.

(Bijgewerkt op 25 juni 2019)

Prettig (samen)wonen aan het kanaal te Apeldoorn