Over de Website

Het doel van deze website is de communicatie met de eigenaren, gebruikers en bewoners te verbeteren. Tevens wil deze website de kennismarkt zijn van alles wat kan bijdragen aan een prettige woonomgeving en een goed en respectvol gebruik van de voorzieningen. Interactie is daarbij een sleutelbegrip. Alle betrokkenen worden uitgenodigd een bijdrage te leveren, door het plaatsen van berichten en/of bijdragen anderszins.

Het beheer van de website ligt bij het bestuur van de VvE’s en is vrijwilligerswerk. Daarom vragen wij u enig begrip indien een reactie wat langer op zich laat wachten. Bij het plaatsen van berichten verzoeken wij u enige voorzichtigheid te betrachten bij het gebruik van persoonlijke gegevens van uzelf en van de andere. Het bestuur zal haar best doen hierover te waken en volgens haar ongewenste informatie in berichten zonder opgave van redenen te verwijderen of te anonimiseren.

Suggesties ter verbetering van de informatieverstrekking aan de leden zijn van harte welkom.

Prettig (samen)wonen aan het kanaal te Apeldoorn